CW Enerji güneşin sonsuz enerjisi ile üretmeye devam ediyor

ANTALYA (İGFA) – CW Güç, Manisa’da faaliyet gösteren bir firmanın çatısına 3597 kWp gücündeki güneş güç santrali kurulumunu tamamladı ve firmanın sınırsız güneş gücünden yararlanmasına katkı sağladı.

Proje hakkında açıklamada bulunan CW Güç CEO’su Volkan Yılmaz, bir firmayı daha güneş güç santrali ile buluşturduklarını söyledi. Son teknolojinin yer aldığı üretim sınırları ve güçlü, alanında uzman takımları ile kaliteli üretim yaptıklarını belirten Yılmaz, “Hızla çalışmalarımıza devam ediyor ve firmaların çatılarını güneş panellerimiz ile donatmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda, Manisa’da faaliyet gösteren bir firma ile de mutabakat sağladık ve firmanın çatısına 3597 kWp gücündeki güneş güç santrali kurulumunu tamamladık. Güneş güç santrali ile firma yılda yaklaşık 337 ağacı kurtararak 2.233.258 kg karbondioksit muadili kadar salımının önüne geçecek” dedi.

Yüksek kalite standartlarında ürettikleri güneş güç panelleri ile bölümde süratle büyümeye devam ettiklerinin altını çizen Yılmaz, müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla kendilerini geliştirmeye devam ettiklerini kaydetti.

GÜNEŞİN SONSUZ GÜCÜ İLE ÜRETMEYE DEVAM

Kuruldukları günden bu yana güneşin sonsuz gücü ile üretmeye ve yatırımcıyı güneş güç sistemleri ile tanıştırmaya devam ettiklerini lisana getiren Yılmaz, “Güneş güç santrali kurmak isteyen yatırımcılara işin her etabında kaliteli ve süratli hizmet sağlamak ismine deneyimli bir takım ile çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok firmayı güneş panelleri ile donattık ve bu paneller sayesinde firmalar kendi elektriklerini üretiyor ve tabiat dostu olan güneşten yararlanıyor” diye konuştu.

Yılmaz, güneş gücünün sürdürülebilirlik ve etraf dostu güç üretimi için hayli değerli bir adım olduğuna dikkat çekerek, CW Güç olarak güneş gücünü yaygınlaştırmaya ve dünyamız için epeyce değerli hale gelen pak güç dönüşümüne katkı sağlamaya devam edeceklerini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir