Toplantıda skandal olay! Bölge müdürü gümrük memurunu tokatladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lider Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u da etiketleyerek toplumsal medya hesaplarından paylaştığı imgelere reaksiyon yağdı. Polat, “Bu ne rezalet Mehmet Muş!? Bir koruma memurunu mükellefin önünde nasıl tokat atıp küfredebilir bir müdür? Mesleğin tartısını özümsemiş onurlu beşerler yapmalı bu işi” dedi.

HERKESİN ÖNÜNDE TOKASTLADI.. “SAKALLI GELMİŞ EŞEK HERİF”

Polat’ın paylaştığı imgelerde sahnede konuşan Osman Erdoğan, ayakta duran iki gümrük koruma memurunu göstererek “İhtar aldığı gün mukavelesi feshedilir. Ancak bu adam o denli değil, bak sakallı gelmiş. Eşek sıpası” diyerek tokat atıp hakaret ediyor.

GÜM-SEN: ÇOK ONUR KIRICI BURASI MUZ CUMHURİYETİ DEĞİL

Gümrük Çalışanları Sendikası da imgelere reaksiyon gösterdi. Sendika tarafından yapılan açıklamada, “Bölge Müdürü gördüğümüz bu video çok onur kırıcı. GÜM-SEN Gümrük çalışanları sendikası olarak bu mevzuyu asla görmezden gelmeyeceğiz bilginiz olsun. Burası muz cumhuriyeti değil. O tokat attığınız pırıl pırıl bu ülkenin üniversite mezunu gencidir. Bu işin peşini bırakmayacağız” denildi.

KADIN MEMURLAR İÇİN CİNSİYETCİ KELAMLAR: UZUNLUK FİZİK MAŞALLAH

CHP Milletvekili Yetenekli Polat’ın paylaştığı diğer bir görüntüde ise Osman Erdoğan, toplantı yaptığı mükelleflerden bağış yapmalarını isteyerek bayan memurları gösterip “Bakın o kızlarımız burayı seçti. Lütfen bağış verin, en hoş kızlarımız. Uzunluk, fizik maşallah Allah bağışlasın” diye konuşuyor. CHP’li Polat bu manzaralar için ise “Sizi o kızlar karşılayacak diyerek o bayan memurları kürsüye çıkarmak… Kepazelik! Namussuzluk! Terbiyesizlik!” diyerek yansısını lisana getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir