Taksim’de gece kulübündeki alevli şov müşterileri yaktı

İstiklal Caddesi Kurabiye Sokak’taki bir gece kulübünde dün saat 05.00 sıralarında meydana gelen olayda, müşterileri eğlendirmek için yapılmak istenen ateş gösterisinin neden olduğu kaza ucuz atlatıldı.

DHA’nın haberine nazaran gece kulübündeki cümbüş sırasında çalışanlar bar tezgahına yanıcı husus döktükten sonra yaktı. Müşteriler gösterisi ilgiyle izlerken, çalışanlardan biri sönmeye başlayan alevi canlandırmak için tezgahın üzerine tekrar yanıcı unsur döktü. Bu sırada parlayan alev Fatma O, Gül E. ve Murat A. isimli müşterilerin üzerine sıçradı. Müşteriler panikle kaçışırken, üzerlerine sıçrayan alevler çalışanlar ve başka müşterilerin yardımıyla söndürüldü. Bu anlar gece kulübünün güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Yüz ve saçlarına sıçrayan alevler yüzünden hafif biçimde yaralanan Fatma O, Gül E. ve Murat A. kaldırıldıkları hastanede yapılan tedavilerinin akabinde taburcu edildi. “Taksirle Yaralama” cürmünden gözaltına alınan A.A, N.Ç. ve M.Y. adlı gece kulübü çalışanları, polis merkezinde yapılan süreçlerin akabinde savcılık talimatıyla hür bırakıldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir